Goede kwaliteit
Altijd klantgericht

Parkeren en openingstijden

De juiste (parkeer)plaats...

Weet je wát pas makkelijk is bij De Lachende Vis? De ruime eigen parkeerplaats tegenover onze Gasterij. En zonder parkeerautomaat! Kijk... dat zit lekker rustig, toch?

...en de juiste tijd

U bent bij Gasterij De Lachende Vis het hele jaar welkom. In principe van dinsdag tot en met zondag vanaf 10.00 uur, maar voor speciale gelegenheden zoals; feestenzakelijke ontmoeting en veel andere zijn we altijd ‘in’ voor afwijkende tijden.

  • Maandag      : gesloten
  • Dinsdag t/m zondag geopend van 10.00-00.00 uur
  • Keuken is geopend van 12.00-21.00 uur

Lunchkaart 12.00 tot 15.00 uur
Dinerkaart 17.00 tot 21.00 uur
Borrelhapjes kunnen ook na 21.00 uur worden besteld.
 

Duurzaam ondernemen
Recyclen
Duurzaam ondernemen begint bij De Lachende Vis met recyclen. Sinds kort zijn wij actief begonnen met het secuur scheiden van ons afval. Zo ging al lange tijd het karton apart, maar nu scheiden wij al ons papier van het restafval, maar ook het plastic scheiden wij sinds deze week. Dit om het milieu minder te belasten.
Duurzaam ondernemen

Wij gebruiken cookies om uw gebruikservaring te optimaliseren. Indien akkoord klik op "Cookies toestaan, anders klik op 'Instellingen'.